Vrei să faci parte dintr-o echipă plină de pasiune și inovație?

Căutăm oameni talentați și dornici să crească alături de noi, într-un mediu dinamic și captivant.

we-need-you-hiring-employment-work (2)

Ai mai mult timp liber

Noi facem comunicarea pentru afacerea ta, iar tu ai mai mult timp liber pentru lucrurile care contează.

Noi ne ocupă de ce e dificil

Administrăm promovarea afacerii tale ca tu să te concentrezi pe activitățile operaționale.

Oportunități de carieră

Copywriter

Ești pasionat de puterea cuvintelor și ai un simț dezvoltat pentru povestirea captivantă? Îți dorești să creezi conținut unic și original, care să rămână în mintea cititorilor? Dacă da, atunci ne dorim să faci parte din echipa noastră!

Responsabilități:

  • Scrierea și editarea conținutului pentru diverse canale de comunicare, inclusiv website, blog, rețele de socializare și materiale promoționale.
  • Dezvoltarea de conținut original și creativ pentru a promova produsele și serviciile noastre, dar și pentru clienții noștri.
  • Cercetarea și înțelegerea audienței țintă, adaptând tonul și stilul de scriere în funcție de nevoile acestora.
  • Colaborarea strânsă cu echipa de marketing pentru a crea mesaje și campanii coerente și relevante.
  • Revizuirea și îmbunătățirea conținutului existent pentru a asigura acuratețea și coerența.

Candidatul ideal:

  • Experiență anterioară în redactarea conținutului pentru diverse formate și canale de comunicare.
  • Abilități excelente de scriere, cu atenție la detalii și respect pentru gramatică și stil.
  • Creativitate în găsirea unor modalități inovatoare de a prezenta informațiile.
  • Abilitatea de a respecta termene limită și de a prioritiza sarcinile într-un mediu dinamic.
  • Cunoștințele de SEO și capacitatea de a integra cuvinte-cheie în mod natural în conținut reprezintă un plus.
  • Cunoașterea limbii engleze.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu creativ și dinamic, alături de o echipă dedicată.
  • Dezvoltare profesională continuă, prin proiecte diverse și provocări unice.
  • Posibilitatea de a contribui la crearea de conținut memorabil.
  • Oportunități de dezvoltare personală - traininguri și resurse pentru a-ți dezvolta cunoștințele în marketing și comunicare.

Dacă ești pasionat de puterea cuvintelor și vrei să faci parte dintr-o echipă ce se axează pe creativitate și inovație, te încurajăm să aplici! Trimite-ne CV-ul și portofoliul tău pentru a fi luat în considerare. Alătură-te echipei noastre și ajută-ne să transformăm mesajele în povești captivante pentru public!

Web Designer

Ești pasionat de designul web și vrei să aduci website-urile la nivelul următor? Căutăm un Web Designer creativ și inovator, care să contribuie la crearea unor experiențe online captivante pentru clienții noștri.

  • Proiectarea și dezvoltarea designului pentru website-uri, asigurându-te că acestea sunt funcționale, estetice și ușor de utilizat.
  • Colaborarea cu echipa de dezvoltare pentru a implementa designurile în cadrul website-urilor.
  • Crearea de elemente grafice, bannere și imagini care să sprijine conținutul site-urilor.
  • Optimizarea designului pentru a asigura o experiență de navigare fluidă pe toate dispozitivele.
  • Dezvoltarea conceptelor vizuale și a identității de brand pentru diverse proiecte.
  • Asigurarea respectării ghidurilor de identitate vizuală în toate materialele create.

  • Experiență relevantă în web design, cunoștințe de design și UX/UI.
  • Abilități excelente de comunicare vizuală și înțelegerea principiilor designului web.
  • Creativitate și atenție la detalii, cu dorința de a inova în fiecare proiect.
  • Abilitatea de a lucra în echipă, de a primi și de a oferi feedback constructiv.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a-ți dezvolta portofoliul de web design lucrând la proiecte variate și interesante.
  • Colaborare cu o echipă tânără și dinamică, într-un mediu stimulativ.
  • Feedback constant pentru a-ți dezvolta abilitățile și pentru a crește ca profesionist.
  • Acces la resurse și traininguri pentru a-ți perfecționa cunoștințele în domeniul web designului.
  • Libertate pentru creativitate și inovație în fiecare proiect la care lucrezi.

Dacă ești pasionat de web design și ești gata să te alături unei echipe dedicate, care valorizează creativitatea și calitatea, te invităm să aplici pentru poziția de Web Designer!

Account Manager

Suntem în căutarea unui Account Manager pasionat și dedicat, care să devină legătura esențială între clienți și echipa noastră talentată. Dacă îți place să construiești relații durabile, să oferi soluții creative și să fii acolo pentru succesul clienților noștri, atunci ești persoana pe care o căutăm!

  • Gestionarea și dezvoltarea relațiilor cu clienții existenți, înțelegându-le nevoile și oferind soluții personalizate.
  • Coordonarea proiectelor, asigurându-te că sunt livrate la timp și respectă standardele de calitate.
  • Colaborarea strânsă cu echipa internă, pentru a te asigura că obiectivele și cerințele clienților sunt înțelese și îndeplinite.
  • Identificarea oportunităților de up-sell și cross-sell, contribuind la creșterea afacerii.

  • Experiență anterioară în poziții de Account Manager sau în domeniul relațiilor cu clienții.
  • Abilități excelente de comunicare și negociere.
  • Atitudine proactivă, orientat către soluții și rezolvarea problemelor.
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a coordona proiecte complexe.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra cu clienți diversificați, din diferite industrii și domenii de activitate.
  • Implicarea în proiecte inovatoare și provocatoare, care îți vor dezvolta abilitățile.
  • Colaborarea cu o echipă dedicată, într-un mediu de lucru dinamic.
  • Acces la resurse și traininguri pentru dezvoltare personală și profesională.
  • Posibilitatea de a contribui la creșterea afacerii și de a aduce valoare clienților noștri.

Dacă îți dorești să faci parte dintr-o echipă care pune relația cu clienții în centrul acțiunilor, te invităm să aplici pentru poziția de Account Manager!

Hai să ne dezvoltăm împreună

Suntem în căutarea unor oameni pasionați și talentați. Dacă ești gata să îți aduci contribuția și să creștem împreună, așteptăm cu nerăbdare să aplici!

Outcreate Media Group SRL

Cumparatura, Calea Falticeni, nr. 97

CUI: 41089715

Coș
Start typing to see products you are looking for.